Ugandakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Ajok, Inomo, Kwania, Apac: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Ajok, Inomo, Kwania, Apac
Qytet :Ajok
Rajon 3 :Inomo
Rajon 2 :Kwania
Rajon 1 :Apac
Vend :Uganda
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :UG-302
gjerësi :2.11499
gjatësi :32.63223
Zona Koha :Africa/Kampala
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Ajok, Inomo, Kwania, Apac është e vendosur në Uganda.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Ajok, Inomo, Kwania, Apac,None ©2014 kodin postar Query