Ugandakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bugoye, Bugoye, Busongora, Kasese: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bugoye, Bugoye, Busongora, Kasese
Qytet :Bugoye
Rajon 3 :Bugoye
Rajon 2 :Busongora
Rajon 1 :Kasese
Vend :Uganda
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :UG-406
gjerësi :0.28819
gjatësi :30.07936
Zona Koha :Africa/Kampala
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bugoye, Bugoye, Busongora, Kasese është e vendosur në Uganda.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Bugoye, Bugoye, Busongora, Kasese,None ©2014 kodin postar Query