УгандаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kijuguta Ward, Kabale Northern, Kabale, Kabale: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kijuguta Ward, Kabale Northern, Kabale, Kabale
Град :Kijuguta Ward
Регионот 3 :Kabale Northern
Регионот 2 :Kabale
Регионот 1 :Kabale
Земја :Уганда
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :UG-404
ширина :-1.23561
должина :29.97397
Временска Зона :Africa/Kampala
Координирано Универзално Време :UTC+3
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kijuguta Ward, Kabale Northern, Kabale, Kabale се наоѓа во Уганда. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Kijuguta Ward, Kabale Northern, Kabale, Kabale,None ©2014 Поштенски Пребарување